Aštánga jóga, jóga dychu

Lino Miele 

 

Táto kniha je výsledkom dvadsaťročného intenzívneho a oddaného praktizovania jógy a desaťročného výskumu metódy vinjásy, ktorú Lino Miele uskutočnil pod vedením svojho učiteľa Šrí K. Pattabhiho Joisa. Nielenže detailne ilustruje pozície všetkých štyroch sérií aštánga jógy, ale tiež podrobne vysvetľuje, ako ich treba cvičiť a aké majú účinky. Predstavuje hodnotný nástroj pre študentov všetkých úrovní, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti o aštánga jóge a chcú podrobnejšie poznať jej účinky.

Kniha obsahuje:

- rozhovor s Linom Miele, v ktorom odhaľuje, ako sa učil jednotlivé série aštánga jógy s Pattabhim Joisom, čo si myslí o čistote odovzdávaného učenia, ako vnikala táto kniha, aké zmeny priniesla jóga do jeho života, ako sa postaviť k strachu a bolesti, ktoré sa môžu objaviť, ako pracovať s egom, prečo je nutné používať správnu techniku, a ešte oveľa viac,

- podrobný opis vinjás v každej ásane vo všetkých sériách aštánga jógy - základnej, strednej a pokročilej sérii A a B.

 

Lino Miele je študent Šrí K. Pattabhiho Joisa, ktorý aštánga jógu začal cvičiť v roku 1988. Dnes učí po celom svete a vedie Výskumný ústav aštánga jógy v Ríme. Systém vinjásy ho zaujal natoľko, že ho niekoľko rokov intenzívne študoval pod vedením Pattabhiho Joisa, a spolu s ním zostavil aj túto knihu.

 

€29
Skladom

Formát: Paperback

Počet strán: 359 strán

Rozmery: 22 x 15 cm

Rok vydania: 2017

Vydavateľstvo: Sattva

Krajina vydania: Slovensko

Jazyk: Slovenčina

Náklad: 500 kusov

ISBN: 978-80-97265-1-6

Kategória: Knižná ponuka
Späť do obchodu